HDC'de son bir yılda değişiklikler görüyorum ve bu beni çok mutlu ediyor... 21 yılı geçen beraberliğimizde en hızlı ilerlemeyi bu yıl gördüm... Ekip çalışması ve disiplin çok iyi... Saçımla ilgili son yıllarda en çok övgüyü bu sene aldım, demek ki HDC devamlı üstüne koyuyor. Sizleri seviyorum, hep beraber uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle...

EVREN TURHAN
FUTBOLCU

HDC Exclusive ile uzun yıllar önce tanıştım. Saç sorunumda hızlı ve kaliteli çözüm sundular. Bu nedenle HDC Exclusive'in hayatımdaki yeri çok büyük, bunu kelimelerle ifade etmem zor. Gösterdikleri kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü samimi yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkürler. Saç sorununuzun çözümü için vakit kaybetmeden siz de HDC Exclusive'li olun.

FATİH ÜREK
SANATÇI

Bende özgüven patlaması yaşatan HDC ailesi iyi ki varsınız. Hep olun, daha güzel, daha çok yeniliklerle hayatımızı renklendirin. Çok teşekkürler emekleriniz için. Sevgiler.

AYŞE AKKAYA
ŞİRKET SAHİBİ

17 senedir saç protezi kullandım, ve daha da iyi bir çözüm yolu bulabileceğimi asla düşünemezdim. Fakat, ilk defa CNC sistemini kullandığımda bir mucizeye şahit olduğumu söyleyebilirim. Daha önce hiç bu kadar güzel ve kaliteli bir saç, ya da hiç bu kadar rahat kullanılabilen bir saç sistemiyle karşılaşmamıştım. HDC Exclusive saç mucizeleri yapıyor! Çok müteşekkirim! Kendime güvenim iyice arttı!

OKŞAN AKGÜN
SPOR EĞİTMENİ

Çaresiz hissettiğim durmaksızın gözyaşı döktüğüm bir anda bana umut olan, yaşadığım sorunları çözerken daima iyi niyetli ve pozitif bir tavır takınan ailem gibi gördüğüm güzel insanlara, Viktorya’ya Gökhan Bey’e ve tüm çalışanlara minnettarım. Her adımda kendinizi daha iyisi için dönüştürmeyi başardınız. Her zaman müşterilerinizi dinlediniz. Son 2 senedir ise hayatımı daha da kolaylaştırarak beni daha mutlu bir kadın haline getiren, herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim CNC sistemini yaşantımıza kattınız. İyi ki varsınız, her şey için candan teşekkürler.

Karina Atuan
Yazar

‘’Welcome to your new life’’ dediğinizde gerçekten de yeni bir hayata, hayat tarzına geçeceğimi düşünmemiştim. Sayenizde artık çok daha pozitif enerji doluyum ve etrafıma da bunu saçıyorum. Burada HDC Exclusive’de sadece saç sorununu çözdüğünüzü düşünmüyorum, aksine her randevuya keyifle ve heyecanla gelen dostlar biriktirdiğinizi düşünüyorum. Bunlardan biri olduğum için çok şanslıyım.


Anıl Ş.
Şirket Sahibi

Victoria & Gökhan,
Bize bu sıcak mekanı ve sıcacık personeli kazandırdığınız için sonsuz teşekkürler…


T.G.
Sanatçı

HDC Exclusive ile tanışmak benim için bir dönüm noktasıydı diyebilirim. Sadece yaşadığım alerjiler geçtiği için değil, kendimle hayatımla barıştım. Bakımlara gelmek eskiden benim için ‘’canımı acıtacak birkaç keyifsiz saat’’ iken, şimdi hayatımın bir parçası! Sohbetle, keyifle geçen güzel bir parça! Buradaki herkes bana sevildiğimi hissettirdi ve en önemlisi beni dinleyip anladı. Bunun için HDC Exclusive ailesine çok teşekkür ediyorum. Her şey için teşekkürler…


Elif K.
Öğrenci

Merhaba ben Gül. Şu an yaşadıklarımı anlatmakta daha doğrusu içimi dökmekte zorlanıyorum, çünkü ortada mükemmel olan bir şey var: HDC Exclusive! Ne desem ya da ne kadar teşekkür etsem az! Bu günden itibaren hayatımdaki insanlarla yeniden tanışmak için sabırsızlanıyorum. Değiştim! :) İnanmak çok zor olsa da HDC Exclusive ailesinin başarısıyla yeniden doğdum! Artık %100’lük dilime ben de geçmiş bulunmaktayım. Bugünümün bana bundan sonraki hayatımda şans getireceğine adım gibi eminim!
Sonsuz teşekkürler!


Gül C.
İnsan Kaynakları Müdürü

‘’Merhaba Buraya ilk geldiğimde saç kaybından dolayı çok mutsuzdum. Ama her şeyin başı yüksek moral ve pozitif insanlarla birlikte olmak… HDC Exclusive: konuya yaklaşımındaki profesyonelliğinin yanında böyle pozitif, işini bilen ve güler yüzlü bir ekibi bir araya getirebildiği için de çok başarılı bana sorarsanız. Çok kısa bir sürede sonuç almanın en önemli etkenlerinden biri de disiplin elbette! İşlerine gösterdikleri ciddiyet ve disiplin duygusu, ister istemez bana da yansıdı. İşte tüm bunlar için herkese kucak dolusu teşekkürler! Sizi seviyorum… Sema Mağara’’

Sema Mağara
Sanatçı

HDC Exclusive ailesine girmekten mutluluk duyuyorum; buraya geldiğim ilk günden beri çok ilgi gördüm, ayrıca saçıma yapılan tedaviler günlük hayatımı çok olumlu etkiledi. Burada CNC XT ile tanıştım! Artık bu muazzam kaynak saç hayatımın bir parçası oldu. HDC Exclusive ailesine çok teşekkür ediyorum, sizi çok seviyorum. 
İman Casablanca

İman Casablanca
Oyuncu

Sevgili HDC Exclusive!

Bugüne kadar kullanmış olduğum çok kaynak saç vardı, ama bu BAMBAŞKA bir şey! CNC XT resmen mucizevi bir kaynak. Ne kadar rahat ne kadar konforlu. Ne bir acı ne de ağırlık. Eski kaynaklarımı her çıkarttırdığımda acayip saçım dökülüyordu ve saçları topladığım zaman diplerim acıyordu. At kuyruğu yapamıyordum, saçlarımı toplayamıyordum ve istediğim gibi şekil veremiyordum. Artık yeni saçlarımla herkese hava atıyorum, çok sağlıklı ve gür, görünmez ve İNANILMAZ çok iltifat topluyorum! Sayenizde tüm bunlar! CNC XT FOREVER!

Ece M.
Şirket Sahibi

HDC Exclusive Ailesi 2020 senesinde yine hep birlikte mutlu bir beraber olması dileğiyle… Hepinize teşekkür ediyorum
Sizi seviyorum

Fatih Ürek
Sanatçı

Sevgili HDC Exclusive Ailesi ve Büşra Hanım,
 Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. İlk görüşmeden itibaren benimle birebir ilgilenen Büşra Hanım gerçekten HDC Ailesine bağlılığımı ve güvenimi arttırmış oldu. Görmüş olduğum samimi, temiz ve güzel ortamdan dolayı HDC Exclusive firmasını bütün çevreme şiddetle önereceğim. Saç kesim sırasında Mustafa Bey’in davranışları, işine vermiş olduğu özveri ve tecrübe beni fazlasıyla mutlu etti. Büşra Hanım kesim sırasında birebir ilgilendi, düzel dokunuşlar ve fikirler sundu. Bu görmüş olduğum ilginin karşısında mahçup oldum diyebilirim. İyi ki HDC Exclusive ailesiyle tanıştım. 
Çok teşekkürler

Ufuk Ş.

Şirket Sahibi

Merhabalar, ben Gökhan Örmen, 
Türkiye’de protez saç sektörünün ilk firmasının kurucusu ve ilk müşterisiyim. 29 yıllık tecrübemle HDC Exclusive’in mantığını, holistik yaklaşımını, moda ve bilim konularını bir araya getirmesini deneyimleyen ilk kişiyim, HDC Exclusive’in kurucusu ve ilk erkek müşterisiyim. Kuruluş amacı olarak müşterilerimize kendilerini özel hissedeceği, hayallerindeki saçlara kolaylıkla ulaşabilecekleri ve dünyadaki en kaliteli saç yoğunlaştırma uygulamalarından yararlanacakları bir alan oluşturmak istemiştik, bu ayrıcalıklardan yararlandığım için çok mutluyum. 29 yıl önce HDC’yi kurduğumda hayatım değişmişti, bugün HDC Exclusive’in yeni yaklaşımı ve saç tasarımları sayesinde 55 yaşımdan sonra yeniden hayatım değişti.
Tüm ekibimize ve çok uzun yıllardır bizimle birlikte olan tüm müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Gökhan Örmen
HDC Exclusive Kurucusu ve Müşterisi

Sevgili Saç dedektifi, Öncellikle yaptığınız iş maneviyat açısından çok önemli. Bu işi iki türlü değerlendirdiğimiz zamanda başarınızı daha iyi anlıyoruz. İlk olarak işinize olan saygınız! Her gün kendinizi daha da geliştirerek işinizde ve hayatınızda yükseliyorsunuz. Müşterinize yaptığınız anlamlı dokunuşlar Sizleri hayat basamaklarında hep yukarıya taşıyor. İşinizi, çalışma arkadaşlarınızı sevmenizde bu tırmanışın bir parçasıdır. İkinci olarak ise, güler yüzlüğünüz ve aile yapınız! Gelen insanlara bir müşteri değil de misafir gibi davranıyorsunuz. Burada oluşan aile ortamı da herkesin buradan mutlu ayrılmasını sağlıyor. Yaptığınız iş çok değerli ve bu işi yapan en başarılı insanlardansınız. Ama bir de kendinizi her anlamda geliştirmeniz, yılmaksızın bir hayat mücadelesi vermeniz, kariyer başarınız, güler yüzünüz aydın bakışınız herkes tarafından örnek olacak türde. Hayatınızda size sonsuz başarılar diliyorum, gülen yüzünüz, tebessümünüz hiç eksik olmasın!

M.B.
Öğrenci

Saç Dedektifi'yle tanıştığım günden bugüne kendime olan özgüvenim arttı. Sonsuz Teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten beni ben yaptınız. Güler yüzünüz ve gerçekten mükemmel işçilikle beraber her şey çok güzel. İyi ki tanıdım sizi. Ekibinize ve sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ben ilk geldiğimde tektim şimdi çocuklarımla beraber size emanetiz.

Bahar Bahar
Şirket Sahibi

Sevgili ailem, sizleri ve ekibinizi tanıdığım için çok mutluyum.. İyi ki sizleri tanıdım :) Umarım bir ömür boyu benim ailem olursunuz. İlginize sevginize çok teşekkür ederim. Sağlıklı ve şanslı günlerde hep beraber...

A.A.
Şirket Sahibi

Sevgili HDC Ailesi, saçlarım için bir umutla çıktığım bu yolda sizleri tanımaktan dolayı oldukça memnunum. Umutsuz bir şekilde geldim, umutlu ve mutlu bir şekilde her seferdinde döndüm. İnanıyorum ki saçlarım sizlerin de desteğiyle çok daha iyi olacak. Umudu, ümidi, samimiyeti ve güveni veren bir ortamınız var ve bu beni oldukça rahatlattı. Buraya gelmekten ve sizleri tanımaktan çok memnunum ve çok mutluyum. İki aylık sürecimde desteklerini esirgemeyen, nezaketini her seferinde hissettiren Victoria Hanıma ve Büşra Hanıma teşekkür ederim. Sizlerle beraber saçlarımın daha iyi olacağına inanıyorum. İyi ki tanıdım sizleri..

Sevde Ç.
Şirket Sahibi

Öncelikle HDC ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Aylardır dökülen saçlarımın bir daha yerine gelmeyeceği psikolojisiyle yaşadım. Uzun zamandır sevincini yaşıyorum. Kısa zamanda terapiye cevap veren saçlarımın yerine gelmesinin saç tellerimin kalınlaştığının sevincini yaşıyorum. Emeği geçen herkese başta Victoria hanım ve çalışanları için sonsuz teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

N.K.
Şirket Sahibi

İçinin güzelliği yüzüne vuran, o pozitif o güzel enerjisini ne olursa olsun kaybetmeyen tanıdığım için çok mutlu olduğum nadir insanlardan oldunuz. Bundan sonraki yaşamınızda iş hayatınızda başarılarınız daim olsun. O güzel gülümsemeniz yüzünüzden eksik olmasın. Sevgiyle kalın HDC ailesi.

T.D.
Şirket Sahibi

HDC Ailesi ile tanıştığım için çok mutluyum. Buraya gelmeden önce aklımda soru işaretleri vardı. Fakat Victoria Hanımın bana yaklaşımı ne istediğimi anlaması ve sıcakkanlılığı beni oldukça rahatlattı. Saçlarımı nasıl taramam gerektiğini burada öğrendim. Yıllardır saçlarıma kötü davranarak tanımışım aslında. HDC ile tanışmış olmak bir ayrıcalık benim için. Kısa sürede çok güzel sonuçlar alacağımızı ümit ediyorum. Tüm HDC ailesine teşekkürler!

R.M.
Şirket Sahibi

Saç dedektifiyle tanıştığımdan beri hayatım daha enerjik ve daha olumlu! Kendime olan özgüvenimi geri kazandım. Trikolojinin nasıl bir mucize olduğunu bana gösterdiğiniz için size minnettarım, daha 1 ay dolmadan kendimle barıştım ve Victoria Hanım sayesinde sigarayı bıraktım! Hayatımı düzene soktum sadece saçıma değil hayatıma dokundunuz. Şimdiden yapacaklarınız ve yaptıklarınız adına HDC ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. Hayatıma sihirli elleri ile dokunan Victoria Hanıma ilk günden beri dediğim gibi zoru hemen başarırsınız imkansız zaman alır ama onu da başarırsınız. Sizleri seviyorum

Melissa Asya
Öğrenci