CNC XT KAYNAK BANA UYGUN MU?

28 May 2019

İtalyan saç sektöründeki önemli aktörlerinden biri olan Cesare Ragazzi'nin yarattığı bu kaynak, saçları az olan ya da daha da yoğunlaştırmak isteyen herkese uygun...

Saç uzatma sistemleri arasında en konforlu kullanımı sunan CNC XT, saçları az olan ya da daha da yoğunlaştırmak isteyen herkese uygun... Çünkü CNC'de saç telinin ince veya kalın olması hiç önemli değil. Özellikle tepe bölgesinde saç dökülmesi yaşayanlar için adeta bir cankurtaran olan bu sistem, çok kısa boyda olan saçlara bile uygulanabiliyor. Bu özelliği ve tepe bölgesi uygulaması ile devrim niteliğinde olan CNC, saç kaybı nedeniyle özgüven eksikliği yaşayanların hayatını güzelleştiriyor.

CNC’nin standart kaynak saçlardan diğer farkı, dışarıdan asla belli olmamasıdır. Saç şekillendirmede de özgürlük sunan CNC XT, kullanırken varlığını unutacağınız türden, özel bir saç sistemi… İtalyan saç sektöründeki önemli aktörlerinden biri olan Cesare Ragazzi'nin yarattığı bu özel yapı, saç dökülmesi yaşayan kişiler tarafından bile gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

CNC XT ile kendi saçınızı boyamadan saçlarınıza renk ve ışıltı katabilirsiniz. Bugüne dek var olan kaynak yöntemlerinin aksine saç köküne ağırlık yüklemeyen, her türlü saça eklenebilen doğal saçlar, İtalya'da özenle seçilir ve size özel olarak bir araya getirilir. HDC Exclusive olarak Türkiye'ye getirdiğimiz bu sistemi daha yakından tanımak için dilediğiniz zaman merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.