ERKEKLER ARTIK SAÇLARINI DÖKÜLMEKTEN KURTARABİLİR!

09 September 2020

Erkeklerde saç dökülmesi birçok farklı faktörlere dayanır, uzmanlar çoğunlukla genetik bir yatkınlık olarak tespit ediyor.

Bu saç dökülme sorunu o kadar yaygın ki, kadınlarda da “erkek tipi saç dökülmesi” terminolojisi oluştu. 

Babalarınızda, amcalarınızda veya dedelerinizde saç dökülme sorunu varsa, saç dökülme sorunu yasamaya “mahkûm” oluyorsunuz adeta. Diğer sebeplerini sadece örnek olarak buraya ekleyecek olursak; yaşlanma, aşırı stres veya hormonal dengesizlik gibi sorunlar ayrıca saç dökülmesini ne yazık ki tetikliyor.

Sebepleri bilsek de saç dökülmesi sorununu yaşamayı ve yavaş yavaş imajınızın değiştiğine şahit olmayı kim ister ki?

Saç dökülmesine karşı sektörde birçok farklı metot geliştirilmiş bulunmakta. Çeşitli serumlardan tutun da saç ekimi, mezoterapi, prp ve birçok farklı uygulamalardan bahsedebiliriz. HDC markası olarak 30 yıl önce Türkiye’yi ilk defa Protez Saç Uygulaması ile tanıştırdığımızdan beri “erkek tipi saç dökülme” sorunları yasayan erkekler bu uygulamaya çok büyük ilgi ve talep göstermeye başlamışlardı.

Protez Saç Uygulaması saç ekimi operasyonuna karşı kıyaslayacak olursak, protez saç hem daha hızlı bir sonuç veriyordu hem de kişiyi operasyonda yaşanan ağrılı ve hassas bir döneme katlanmak zorunda bırakmıyordu. Erkeklerimiz hayal ettikleri saçlara kavuşma fırsatına sahip oluyordu.

Ancak saç ekimin protez saçın karşısında güçlü kaldığı çok önemli bir özelliği vardı. Kişiler ‘’Ne olursa olsun ama KENDİ SAÇLARIM olsun’’ diye yaklaştıkları için saç ekiminin getirmiş olduğu saçın yoğunluğundan tatmin olmasalar da kendi saçlarına veda etmek zorunda kalmadıkları için memnuniyet duyuyorlardı.

30 yıl öncesinde HDC olarak ülkemize getirmiş olduğumuz protez saç teknoloji gereği, saç protez uygulaması yapılırken, erkeklerin kendi zayıf bölgesinde kalan saçlarını ne yazık ki tıraş etmek zorunda kalıyorduk, ne kadar az ya da çok saçı olsa da kişinin, proteze uygun haline hazırlanması için, erkek müşterilerimiz kendi saçlarına veda etmek zorunda kalıyorlardı.

Bugün ise, Sevgili Beyefendilerimiz, sizlere müthiş bir haberimiz var! Artık kendi saçlarınızı kurtarma şansına sahipsiniz!

HDC Exclusive geldiğinizde, saçlarınıza Saç Check-Up yapıyoruz ve saçlarınız için ihtiyaç duydukları terapi protokolleri oluşturuyoruz. Bu sayede, kendi saçlarınızı dökülmesinden kurtarıyoruz, dökülmüş olan saçlarınızı geri getiriyoruz. Onların daha kalın, daha sağlıklı ve daha gür olmalarını sağlıyoruz. Saçınızda daha çok yoğunluğa ihtiyaç duyacak olan alanı küçültüyoruz ve çok özel yeni nesil saç protez uygulaması sayesinde kendi saçlarınızı tıraş etmeden, saçlarınızın üstüne uygulayabiliyoruz. Erkekler için özel saç kaynak uygulaması gibi düşünebilirsiniz.

Modaya uygun saç tasarımlara ve her daim sizi mutlu eden saçlarınıza bir an evvel kavuşmanız dileğiyle..