Erkeklerde Saç Uzatma Sistemleri

19 October 2019

Saçınızda bölgesel bir seyreklik ya da dökülme söz konusu değilse saçlarını uzatırken ve şekil verirken sorun yaşıyorsanız size yepyeni bir saç sisteminden bahsetmek istiyoruz.

Günümüzün bakımlı erkekleri, saçlarının bir moda öznesi, farklılık göstergesi olduğunun bilincinde. Bu yüzden de pek çoğu saçlarına daha fazla zaman ayırıp daha özenli bakıyor. Ama bazen istenen sonuca ulaşmak mümkün olmuyor. Tam olarak bu noktada devreye giren saç uzatma ve yoğunlaştırma sistemleri, erkeklerin dilediği gibi görünmelerini sağlıyor.

Saç uzatmanın elbette birçok yolu var. Sağlıklı saç derisine sahip olmak, bu noktada en önemli etkenlerden biri. Sağlıklı yaşam, spor, bol oksijen, yeterli miktarda su, hayatınızın "olmazsa olmaz"ları arasında yer almalı. Pek çok şey deneyip sonuç alamadıysanız HDC Exclusive'in trikolojik saç analizi ile sorunun ne olduğunu tespit ettikten sonra trikolojik terapilerle saçlarınızı çok daha iyi bir duruma kavuşturabilirsiniz. Ama bölgesel bir saç dökülmesi ya da seyrekliği yaşıyorsanız protez saçı, yani “hair replacement” uygulamasını tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz uzunlukta ve tasarımda olabilen protez saç, size imajınızı hayal ettiğiniz gibi şekillendirme imkanı sunar. Protez saç, Amerika’nın lider ismi New Image Labs tarafından size özel olarak tasarlanıyor.

Saçınızda bölgesel bir seyreklik ya da dökülme söz konusu değilse saçlarını uzatırken ve şekil verirken sorun yaşıyorsanız size yepyeni bir saç sisteminden bahsetmek istiyoruz. CNC, İtalya'nın saç sektöründeki bir numaralı isimlerinden Cesare Ragazzi tarafından geliştirilmiş, son teknoloji bir saç sistemidir. CNC ile saçlarınızı istediğiniz uzunlukta ve sıklıkta yeniden yaratabilirsiniz. Gözle görülemeyecek kadar incelikli bir çalışma gerektiren bu sistemle saçınıza ne yaptığınızı kimse fark etmez. Kendi saçınıza birebir uyum sağlayan CNC ve en son teknoloji saç yoğunlaştırma sistemlerini sadece HDC Exclusive merkezlerinde bulabilirsiniz.