HDC Exclusive

25 April 2019

Bu değişen dünyada daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyoruz.

HDC firması olarak yıllardır saç sektöründe yer alıyoruz. Sizleri hayallerinizdeki görüntüye kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Dünyada var olan her şey gibi saç sektörü de günbegün gelişiyor. Bu gelişen dünyada, daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyoruz. Bu noktada, en iyi saç sistemlerini dünyaca ünlü trendlerle bir araya getirerek yepyeni bir vizyonla sizlere sunmak istedik. Bu yüzden de HDC Exclusive’i yarattık ve bugün resmi olarak sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü biliyoruz ki saçlarınız, dış görünüşünüzün büyük bir kısmını oluşturan, size kendinizi iyi hissettiren, görüntünüze derinlik katan, sizi siz yapan değerli varlıklarınızdan biri... Bu değerli varlığınızı istediğiniz gibi şekillendiremediğinizde bile hüsrana uğrayıp tatsız bir gün geçirebiliyorsunuz. Ruh haliniz orta şekerli de olsa saçlarınızı şekillendirmekte zorlandığınızı fark etmişsinizdir. Vücudunuzun bu denli canlı olan bir parçası için çok daha fazlasını yapabileceğinizi hayal edin.

Saçlarınızın daha iyi görünmesini, daha dolgun olmasını, rengarenk parlamasını istemekte çok haklısınız. Kıyafetleriniz gibi saçlarınızın da modaya uygun olmasını istemek kadar doğal bir şey olamaz. Bir gün kısa, ertesi gün uzun olmalarını düşlemek kulağa çılgınca gelse de artık bunu elde etmek günümüz şartlarında hiç de zor değil.

Saçlarınız için bir şeyler yapmak için dökülmesini, sağlığını tamamen yitirmesini beklemeyin. Vücudunuzu zinde ve fit tutmak için uyguladığınız diyetleri, yaptığınız sporları düşünün. Hastalanmamak için vitaminler kullanıyor, bağışıklığınızı güçlendirmek için sağlıklı beslenmeye çalışıyorsunuz.

Peki, saçlarınız için ne yapıyorsunuz?

Kullandığınız bakım ürünleri ve yaptığınız onca şeye rağmen saçlarınızda içinize sinmeyen bir şeyler seziyorsanız daha derine bakmanız gerekiyor. İşte tam da bu noktada HDC Exclusive sizlere destek oluyor. HDC Exclusive olarak saçlarınızı yalnızca vücudunuzun bir parçası olarak görmüyor, onları, dilediğiniz gibi, özgürce değiştirebileceğiniz, size özgünlük ve mutluluk katan bir moda öznesi olarak değerlendiriyoruz. Bizler, holistik, yani bütünselci bir yaklaşımla, saçlarınızı moda, tıp ve estetik sektörleriyle buluşturarak hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

HDC Exclusive tam olarak ne yapıyor?

Saçlarından memnun olmayan, saç dökülmesi yaşayan, kemoterapi gibi ağır tedavi süreçlerinde saçlarını yitiren, saçları yapısal olarak az olan, bu konuda bir şeylerin yolunda gitmediğini hissedenlere bilimsel ve teknolojik analizler doğrultusunda teşhis, terapi ve çözümler sunuyoruz.

Kadın, erkek ve hatta çocuklarda bile saç dökülmesi sorunları nedeniyle yaşanan travmatik durumları ortadan kaldırabilmek için trikolojik teşhis ve terapilerle beraber medikal saç sistemleri geliştiriyoruz. Bugüne dek Türkiye’de yapılmamış yöntemlerle, bütünselci bir yaklaşımla güzelliği profesyonelce ele alıyoruz. Amerika ve Avrupa’nın saç endüstrisinde lider isimleriyle bir araya gelerek, en kaliteli saçı, en profesyonel hizmetlerle sunuyor, yeni saç sisteminleri Türkiye’ye getiriyoruz.

İmaj, moda ve şıklığı hayat felsefesi haline getirmiş bireyler için saçlarıyla ilgili sahip olmadığı tüm özellikleri onlara sunmak için çalışıyoruz. Kendine güvenen erkekler, güzel hisseden kadınlarla özgüvenli ve mutlu bir topluluk yaratmaya çabalıyoruz.

Siz de bu topluluğun bir parçası olmak isterseniz, profesyonel ekibimiz ve üst düzey hizmetlerimizle tanışarak güzelliğe ve mutluluğa merhaba diyebilirsiniz.