HDC Exclusive Kurucusu Gökhan Örmen

30 September 2020

Gökhan Örmen, HDC Exclusive'in müşterisi olarak düşüncelerini sizlerle paylaştı.

Ben HDC’yi kurduğum zamanlarda bundan 29 yıl öncesinde kişilerin saç sorunlarını yok etmeyi amaçlamıştım. HDC Türkiye’nin ilk protez saç firması oldu ve Türkiye'de protez saç sektörünü yarattı. Bu benim için çok önemli bir konu. 

Saç sorunları yönelik çalışmalarım sayesinde birçok insan, özellikle erkekler saç dökülme sorunları ve saçsızlık derdinden kurtulmuş oldular. Açıkçası ben de HDC’nin ilk müşteri olarak, saç sorunlarımın çözülmesi ile beraber hayatimin değiştiniz söyleyebilirim. İnanılmaz çok güven geldi, kendime daha çok bakmaya başlamıştım ve çevremden ciddi anlamında iltifatlar alıyordum.

HDC Exclusive’i kurarken ise sadece olmayan saçları geri getirelim diye değil, holistik bir bakış ve uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile saç ve tıp, saç ve moda, saç ve bilim gibi konuları birleştirdik. HDC Exclusive “bilim ve modanın saç ile buluştuğu yer” sloganı ile yola çıktı.

İnsanlar, saç eksikliğinden veya saçsızlığından kurtulmak için bize başvurabildiği gibi, hayallerindeki saç stilini de gerçekleştirebileceği bir merkeze sahip oldular.

Kişiler saç sorunu yaşıyorlarsa bu burada çözümlenebilir, yaşamıyorlarsa hayal ettikleri bir tarz varsa burada bu hayallerini gerçekleştirebilir ya da saçlarını tıpkı rutin doktor kontrolüne gidiyor gibi buraya gelerek analiz ettirerek, saçlarının 5-10 yıl sonrasındaki akıbetini öğrenebilirler. Saç modeli, saç stili bunlar hep bir moda bir stil konusu, biz de yakinen takip ediyoruz herkesin takip ettiği gibi, ancak burada bilimsel ve bütünsel yaklaşarak kişiye uygun ve kişinin hayat standardını yükseltecek çözümler sunuyoruz.

HDC Exclusive’in bu yeni bakış açısı ile beraber birçok yenilik ve birçok farklı tasarım uygulamaya başladık. Bana yapılan 2020 tasarımlarını ve yeni teknolojiye sahip olan medikal saç protez uygulaması ile beraber, açıkçası tekrardan hayatımın değiştiğini hissediyorum. İnanılmaz çok yorum ve iltifat alıyorum. İster müşterilerimiz ister yakın çevrem bugüne kadar gördükleri en iyi tarzımın bu olduğu yönünde beni tebrik ediyorlar.

Düşünün ki, 55 yaşımdan sonra bir daha hayatım değişti. Müthiş bir duygu!