SAÇLARINIZA ÖZGÜVEN AŞILIYORUZ

11 June 2019

Cesare Ragazzi ve New Image Labs'ın son teknoloji saç sistemleri ve saç analizi yöntemleri ile saçlarınıza özgüven aşılıyoruz.

Bugün, saç kaybı nedeniyle insanların birçoğu hayata küsüyor ve pek çok şeyden vazgeçiyor. Sosyalleşmekten, insanlardan uzaklaşıyor, yani yaşamdan kaçıyor. Özellikle de bir hastalığın sonucu,belirtisi ya da tedavisi olarak ortaya çıkan saç kayıpları, hastalıkla savaşmak için güçlü kalması gereken bünyeyi daha da aşağı çekiyor.

Uzun yıllardır saç ve saç derisi sorunları ile ilgileniyoruz. Bugüne kadar saçları nedeniyle sorun yaşayan her yaştan insanla bir araya geldik ve onlara çözümler sunduk. Başta saç dökülmesi olmak üzere, kemoterapi, ışın tedavisi, saçkıran ve diğer alopesi vakalarında birçok kişinin hayatını pozitif dokunuşlarla iyi hale getiriyoruz. Çünkü saç kaybının yol açtığı travmaların insanları ne kadar etkilediğini biliyoruz.

Biz HDC Exclusive olarak saçlarınıza özgüven aşılıyoruz. Bunu İtalya ve Amerika'nın en önemli isimleriyle beraber yapıyoruz. Cesare Ragazzi ve New Image Labs'ın son teknoloji saç sistemleri ve saç analizi yöntemlerini kullanıyoruz. Saç ve saç derisinde oluşan problemleri trikolojik analizlerle tespit ederek size uygun, en iyi terapi seçeneğini sunuyoruz. Saçlarınız ne kadar güçlü ve parlaksa sizin de aynı oranda güçlü ve özgüvenli olduğunuzun farkındayız. Bizi memnun eden şey, en değerli aksesuarınız ve en narin organlarınızdan birini koruma altına almak ve kusursuz görünmesine sağlamak...

Yoğun, parlak, uzun, güçlü ve hacimli saçlara kavuşmanız için birbirinden farklı ve profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Saçlarınızı tepe bölgesinde bile hayal ettiğiniz yoğunluğa kavuşturabiliyoruz. Yeni nesil saç sistemlerinden CNC Xt ve Volume Xt ile varlığını sizin bile unuttuğunuz mucizevi bir dokunuşla özgüvenli ve mutlu bireyler olmanız için size memnuniyetle destek oluyoruz. Yeniliğe ve mutlu bir hayata şimdi merhaba demenin tam zamanı...