SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURDUM!

04 September 2020

Oyuncu ve Dublaj Sanatçısı Sema Mağara, yaşadığı saç dökülmesini durdurup yeni sağlıklı ve gür saçlarına kavuştu!

Saç dökülme sorunu beni gerçekten çok derinden etkiledi. Saçımı nasıl yapacağımı düşünmek bile benim için çok yorucu bir şey. Toplarım ve çıkarım ama toplayıp çıkamıyordum.

HDC Exclusive sayesinde saç dökülme sorunumu hallettim. Daha gür ve daha sağlıklı saçlara kavuştum. Saçlarım inanılmaz çabuk uzuyor.

HDC Exclusive’de bana özel saç protokolleri uygulandı. Benim saç tipime uygun, benim sorunumu çözecek ürünler bana verildi. Bunların sayesinde ve sonucu olarak tekrar saçlarım geri döndü. Ne mutlu bana. 


Merhaba ben Sema Mağara, oyuncuyum, Radyo DJ’liği yaptım ‘’Morning Show’’ zamanında… Reklam Prodüktörlüğü yaptım, Dublaj yapıyorum, reklam filmleri için konuşuyorum. 

Saçlarınız İçin Neler Yapıldı?

HDC Exclusive’e ilk geldiğimde aynı yüzümüz gibi saçımızın altının da görüntülendiğini bana söylediler. Bir ‘’scan’’ etme yani görüntüleme tekniği saç derimin altına baktılar. Burada çok ciddi bir yağlanma olduğunu fark ettik, geri gelmeyecek saçların olduğunu bana söylediler. Bunu da görüntülemek gerektiğini anlattılar.

Ne Kadar Sürede Sonuç Aldınız? 

Terapiye başlar başlamaz aslında hemen ufak ufak sonuç almaya başladık. Aynaya baktığımda sağ ve sol tarafımda yavaş yavaş saçlanma olduğunu farkettim. Minik minik tellerin olduğunu farkettim. Bir ayın sonundaki ilk kontrolde de yanılmadığımı gördüm. Çünkü gerçekten saçlanma başlamıştı. Ama bunların kalınlaşması gerekiyordu, ikinci aşamamız da zaten bununla ilgili olacaktı.

Covid-19 Pandemisi Sürecinde Saç Bakımlarınıza Devam Ettiniz Mi?

Ürünlerim zaten bende de olduğu için o ürünleri aynen uygulamaya devam ettim. Sanki buraya geliyormuşum gibi. Haftada 2 kere aynı uygulamayı evde yapmaya devam ettim. 

Saçlarınızdaki Değişimi Kimler Fark Etti?

Annemle kardeşim en çabuk fark edenler oldu. Özellikle annem bir gün onu görmeye gittiğimde ‘’Saçlarına ne oldu senin?’’ dedi. Çünkü bu sadece diplerle ilgili bir şey değil, bütün saçlarınıza etkiliyor aslında. İnanılmaz bir gürleşme oldu saçlarımda. İnanın bana, kafam bu kadar oldu. Böyle bir gürleşme zaten görülemeyecek bir şey değildi. Annem de hemen farketti. 

HDC Exclusive’e çok çok teşekkür ediyorum, her şey için…

Röportajımızı buradan izleyebilirsiniz.