Saçları Bilime Emanet

24 February 2020

Ünlü sanatçı Fatih Ürek yirmi beş yıldan beri saçlarını kuaförlere değil, bilime emanet ettiğini söyledi.


Saç ve saçlı deri biliminin adı olan “Trikoloji” ile Hollywood yıldızlarının kullandığı teknoloji ile saçlarına bakımı ve dizaynı yaptığını belirten sanatçı herkesi bu konuda uyararak bu konuda dikkatli olmaya çağırdı.

Sahnelerdeki başarısını TV ekranlarında da sürdüren ünlü sanatçı Fatih Ürek, şu sıralar en çok göz önünde olan isimlerden biri. Sahne performansı kadar dış görünüşüne de önem veren sanatçı özellikle de saç konusunda çok titiz davranıyor. Yirmi beş yıldan beri saçlarını bilgili ve deneyimli ellere teslim eden sanatçı her ay düzenli olarak saç bakımı yaptırdığını söyledi. Fatih Ürek, Trikoloji bilimdalı olarak bilinen saç ve saçlı deri uzmanlarının bulunduğu Levent’teki HDC Exclusive’de Hollywood teknolojisi Amerikalı ve İtalyan saç uzmanlarının geliştirdiği teknikleri kullandığını söyledi. HDC Exclusive’in ortakları olan Gökhan Örmen ve Victoria İshkhanova’yı TV çekimlerinin yapıldığı stüdyoda misafir eden Fatih Ürek, yakında sürprizleri olduğunu söyledi.

Uzun yıllardır Fatih Ürek ile birlikte çalıştıklarını belirten Gökhan Örmen ve Victoria İshkhanova ise “Biz saç konusunda Trikoloji bilimini yanımıza alıp bilimsel olarak saç ve saç sorunları ile ilgileniyoruz. Kadın ve erkeklere yaptığımız saç check-up’ları ile çok sağlıklı saç dizaynları ve bakımları yapıyoruz. Fatih Ürek gibi yıllardır çalıştığımız ünlü ve önemli pek çok isim var” dediler.